Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> Polska ( 11-15.08.2010r. ). </b>    Na obiedzie.

Na obiedzie.

Polska, Raducki Folwark

O godz.13.30 spotkalismy sie w umowionym miejscu i dwoma samochodami ruszylismy na obiad.Bylo nas 7 osob ( ja,moi rodzice,Marcel,Kuba i siostra z mezem ).Do restauracji jedzie sie 10-15 min.Lezy ona przy drodze krajowej nr 8 z wielunia do Piotrkowa Trybunalskiego, w miejscowosci Raducki Folwark.Jest to wojewodztwo lodzkie,powiat wielunski,gmina Osjakow.
Oberza lezy 11 km od Wielunia.Z okien obiektu roztacza sie niepowtarzalny wodok na urokliwy las debowy i sosnowy.Do dyspozycji gosci sa apartamenty hotelowe,pokoje hotelowe,restauracja,bar i grill.Recepcja czynna jest cala dobe, restauracja od 07:00 do 24:00,a bar 24 h.Pokoi noclegowych jest 39 w tym 90 miejsc.Akceptowane sa tu rowniez zwierzeta.Przed oberza znajduje sie piekny plac zabaw dla dzieci,duzy parking i miejsce na ognisko.Fajny,gustowny wystroj.Troche staropolsko i ludowo.Wysmienite dania,potrawy i ciasta.Mozna powiedziec domowej roboty.Bardzo mila obsluga.Polecam !!!

Byla piekna pogoda wiec zajelismy miejsca na dworze.Zamowilismy potrawy. Oczywiscie ,kazdy po jednym daniu bo porcje sa tu olbrzymie.Ja mialam trudnosci zjesc nawet i jedno danie.Po obiedzie byl deser i kawa.Kuba bawil sie na placu zabaw ,a potem z malymi kotkami,ktore tu biegaly. Troche odpoczelismy zmeczeni jedzeniem i ruszylismy do domu.

zula - 2010-09-21 08:29
śliczne rodzinne zdjęcia !
Kot dodatkiem wspaniałym , brawo !!! :)

Rodzinka Kozlik
Zdobywamy Swiat.