Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> Krotkie wycieczki po Niemczech oraz Holandii i Belgii (od emigracji w 2003r. do chwili obecnej). </b>    Jesienny spacer.

Jesienny spacer.

Niemcy
Niemcy, Bonn

Nadeszla jesien,szczegolnie piekna u nas w tym roku.Cieplo i slonecznie.Temperatura w granicach od 18 do 22 st.C.Dzieci juz od tygodnia maja ferie jesienne.Trzeba wiec wykorzystac ten wolny czas i piekna pogode.Jedziemy wiec cala czworka na spacer nad Ren do Bonn.Nad sama rzeka zrobiona jest piekna sciezka rowerowa,lawki aby posiedziec i podziwiac cudowny krajobraz ;przeplywajace barki i stateczki turystyczne.Niedaleko przeplywa prom i przewozi ludzi na druga strone rzeki do Mondorf.A na brzegu mozna podziwiac ptaki wodne,ktore nie bojac sie ludzi ( ludzie je dokarmiaja ,a jest to u nas zabronione ) podchodza do nich na wyciagniecie reki tak,ze mozna je poglaskac.

Oto kilka zdjec z tego cudownego miejsca.

danach
danach - 2013-10-25 13:43
Jesień jest wyjątkowo piękna i ciepła w tym roku aż warto nacieszyć oczy tymi kolorami :) sesja zdjęciowa pieska udana :)

tasiemiecc
tasiemiecc - 2013-10-25 15:27
na pierwszy rzut oka myślałam, że to mój Rzeszów: ta woda, ścieżka i łabędzie :)

pamar
pamar - 2013-10-25 19:22
Rzeczywiście, jesień w tym roku jest niezwykle malownicza. Aż chce się spacerować. Piękne zdjęcia :)

BoRa
BoRa - 2013-10-25 22:51
Piękna jesień na Twoich zdjęciach.
pozdrawiam,
BoRa