Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> Krotkie wycieczki po Niemczech oraz Holandii i Belgii (od emigracji w 2003r. do chwili obecnej). </b>    Lannathai.

Lannathai.

Niemcy
Niemcy, Köln

I nadszedl ten dzien.To wlasnie 13.02. bralismy slub.Byl to piatek.Moja Mama zalamywala rece.Tylko nie 13-ty i piatek bo bedzie nieszczescie.Mijaly lata ,a nam sie zylo i nadal zyje razem bardzo dobrze w szczesciu i milosci.

Dzis mamy okragla rocznice slubu.Postanowilismy uczcic ja tylko we dwoje,piekna kolacja.Maz zarezerwowal stolik w jednej z najlepszych tajskich restauracji w Niemczech.
O godz.18:00 zjawilismy sie w Köln ,w restauracji “ Lannathai “.
Najpierw byly przystawki,potem zupa i nastepnie dania miesne.Do tego smaczne biale,wytrawne wino.Cos Pysznego!!!
Kolacja mijala w bardzo milej atmosferze,w pieknym otoczeniu z mila obsluga.A w tle przez caly czas przewijala sie cicha,tajska muzyka.Bylo super. :)))

Czego sobie zyczylismy ?
Dalszych lat razem,takich samych albo i lepszych w szczesciu i milosci. :)))))

Nie pamietam nazw poszczegolnych dan ale podaje adres strony internetowej dla zainteresowanych.
www.lannathai.de

pamar
pamar - 2014-03-07 18:32
Moje gratulacje z okazji rocznicy, życzę szczęścia i kolejnych wspaniałych lat :)

P.S. Piękne miejsce

mirka66 - 2014-03-07 18:32
Dziekuje pieknie :)))

zula - 2014-03-08 09:00
Szczęśliwe dni...lata niech trwają !
Życzę Państwu zdrowia i radości przeplatanych oczywiscie podróżami,
pozdrawiam

danach
danach - 2014-03-08 11:05
Oh super tak uczcić rocznicę, gratuluję i życzę dalszych wspaniałych lat oczywiście ze cudownymi podróżami

mirka66 - 2014-03-08 17:44
Dziekuje pieknie za zyczenia :)))

BPE
BPE - 2014-03-10 19:05
wszystkiego NAJ na kolejne wspólna lata !!!

marianka - 2014-03-10 19:15
Ale cudowny, pozytywny opis;) Mam nadzieję, że i ja kiedyś będę mogła tak opisywać miłą rocznicę;) A tymczasem do Waszych życzeń dorzucę jeszcze: i jeszcze więcej wspaniałych podróży!!;)

coati
coati - 2014-05-30 09:16
Też braliśmy ślub w lutym. Ktoś potem w jakąś rocznicę skomentował - jak można brać ślub w miesiącu bez litery "R" ( to taki przesąd, jeśli ktoś nie wie). Na to, nasz wówczas małoletni ale bystry synek - jak to, przecież February ma aż dwa "R". A więc Lutowa Paro z podwójnym R, życzymy Wam szczęścia i tysięcy kilometrów w podróży

mirka66 - 2014-06-01 19:27
Coati - dziekuje za zyczenia.Wasz synek ma racje.Nasz miesiac ma az dwa " r ".

Rodzinka Kozlik
Zdobywamy Swiat.