Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> Krotkie wycieczki po Niemczech oraz Holandii i Belgii (od emigracji w 2003r. do chwili obecnej). </b>    Gemünd i Rursee.
2016

Gemünd i Rursee.

Niemcy
Niemcy, Gemünd

Gemünd - to najwieksze miast dzielnicy Schleiden w Eifel , polozone nad zbiegiem dwoch rzek Olef i Urft.Znane uzdrowisko liczace sobie 4250 mieszkancow.Gemünd stanowi poludniowo-wschodnia brame PN Eifel.Istnieje wiele sposobów, aby zwiedzić Park Narodowy Eifel:
a) na własną rękę
b) wedrówki z przewodnikiem parku
c) wedlug instrukcji PN Forest
d) interesujące wystawy i wskazówki dla podróży
e) osoby niepełnosprawne czeka dowolnea ilości dostępnych obiektów.
Tak więc,wybierzcie sie do Parku Narodowego Eifel.

>b>PN Eifel - to nasza dzungla jutra.Nigdzie natura nie jest bardziej oryginalna jak w tym fascynujacym krajobrazie lasow ,wody i puszczy.Idealnym punktem wyjscia do zwiedzania jest przylegajacy bezposrednio do PN Eifel , Park Narodowy Brama Gemünd.
Aby niczego nie przegapic mozna dolaczyc do najlepszych przewodnikow krajowych lub zwiedzac poslugujac sie przewodnikami , jak np.: Ranger i Junior Ranger.PN Eifel oferuje wiele opcji dostepu , rowniez dla osob niepelnosprawnych.Znajduje sie tu mnostwo
hoteli,apartamentow,pensjonatow i campingow.

.........................................

Pogoda niezbyt piekna.Pada,wieje .... ale idziemy pochodzic po miasteczku.A nastepnie jedziemy nad jezioro Rursee.Chcemy sie rozejrzec czy mozna tam wodowac ponton aby latem moc tam poplywac.

BPE
BPE - 2017-04-11 08:01
ciekawi mnie ten "trup" na łace .....

mirka66 - 2017-04-11 19:58
Hihihi , mnie też. To jest rzeźba, ale czemu tam leży?.......nie wie nikt.

Pamar
Pamar - 2017-04-24 14:34
Też chciałam o to zapytać. Przy rzece to wygląda trochę jak topielec... myslę sobie że raczej szpeci krajobraz niż go upiększa. No ale cóż artysta mógł mieć na myśli?

Rodzinka Kozlik
Zdobywamy Swiat.