Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> Tam gdzie zyli Ilirowie. </b>    Powrot po czterech latach.

Powrot po czterech latach.

Chorwacja
Chorwacja, Banići

Poznym popoludniem docieramy na miejsce,na nasz camping gdzie cztery lata temu spedzilismy kilka fajnych dni.
Camping stoi.Bez problemu go odnalezlismy.
Nie jest drogi.Lezy 100 m od plazy.Toalety maja duzo do zyczenia ale sa.Camping ma tylko jedna *.Mimo to panuje tu bardzo przyjazna atmosfera.
Cztery lata temu na campingu bylo bardzo malo odwiedzajacych.Teraz camping byl pelen.
Zajelismy fajne miejsce,rozbilismy nasz maly oboz i poszlismy przywitac sie z morzem.
Sciezka do morza byla wysprzatana ( nie to co kiedys ),wyasfaltowana.Zrobiony zostal parking przy,ktorym stoja Toi Toiki.

Po powrocie na camping poszlismy porozmawiac z wlascicielami.Okazalo sie,ze wlascicielka dobrze nas pamieta,a szczegolnie mojego meza.Krotka rozmowa i umawiamy sie na kolacje,ktora nam podadza dnia nastepnego.Ale bedzie uczta,az slinka leci ( pamietam jak mi smakowalo cztery lata temu :))) ).
Kuba jak zawsze znalazl nowych przyjaciol.Pojawila sie modliszka,niebieski motylek,pajak na pajeczynie ( obrzydliwy ) i kot wlascicieli.

****************************
~ samochod - 20 HK,
~ namiot - 15 HK.

pamar
pamar - 2013-08-15 20:40
Wypatrzeć modliszkę to wielka sztuka, a zrobić jej tak ładne zdjęcie jest równie trudno :)

BPE
BPE - 2013-08-15 21:07
Modliszka super !!! a dzikich kotów się nie boicie ?

mamaMa
mamaMa - 2013-08-18 11:33
No, no, wlascicielka kampingu, ktora pamieta glownie meza!!! Co za historia!
Zwierzaki super, szczegolnie kot!!!

mirka66 - 2013-08-18 16:06
mamaMa-dla mnie to tez bylo podejrzane : zapamietac tylko mojego meza :)))))))))).Moj maz wpadl chyba wlascicielce w oko.

danach
danach - 2013-08-19 12:46