Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> Krotkie wycieczki po Niemczech oraz Holandii i Belgii (od emigracji w 2003r. do chwili obecnej). </b>    Rejs Köln - Bonn i pierwsza kapiel w tym roku.
2016

Rejs Köln - Bonn i pierwsza kapiel w tym roku.

Niemcy
Niemcy, Urfeld

No i mamy kolejny raz piekna pogode.I kolejny wolny dzien , i planujemy kolejny rejs po Renie.
Zabieramy kolege naszego syna i ruszamy w droge.

--------------
Slonce , prawie bezwietrznie.Widoki rewelacyjne.Przeplywajace Renem barki robia cudowne fale, na ktorych chlopcy maja wielka radoche.
Slonce przygrzewa.Troche kapieli sie przyda.Dobijamy do niewielkiej wyspy na srodku Renu.Odwazni zazywaja pierwszej w tym roku kapieli rzecznej.Jest czerwiec , a woda lodowata.Chlopcy jednak sie tym nie przejmuja.Dla nich woda bedzie zawsze ciepla.

--------------
Godzina plazowania i ruszamy dalej w rejs.Prawie caly dzien spedzilismy na wodzie. Minal nam on szybko i w cudownych nastrojach.
Nastepny rejs juz wkrotce.

marianka - 2017-04-26 21:26
Wow, po tytule myślałam, że to w tym roku ta pierwsza kąpiel i już miałam pisać, że jeśli macie taką pogodę, to przeprowadzam się do Niemiec :)

Mirka66
Mirka66 - 2017-04-27 07:00
Hihihi ! Niestety nie.Ale u nas i tak cieplej niż w Polsce.

Rodzinka Kozlik
Zdobywamy Swiat.