Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> W odwiedzinach u pana Andersena,basniowe fiordy Norwegii,wioska Sw.Mikolaja,uroki Szwecji i Morze Wattowe. </b>    Göteborg.

Göteborg.

Szwecja
Szwecja, Göteborg

Przed Göteborgiem placimy za autostrade :Göteborg-granica z Norwegia.Oplata 24 korony szwedskie.Autostrady sa w bardzo dobrym stanie,szerokie.Z dala od duzych miast puste ,a zakorkowane autami przy wjezdzie lub wyjezdzie z nich.
Dotarlismy do Göteborga.Naszym zadaniem jest szukac salonu Audi.Nie ma.Sa inne salony samochodowe a tego akurat nie ma.I co teraz?Wracac do domu?Nie !!! To byloby zbyt proste.Jedziemy dalej.Najwyzej sciagnie nas ADAC.
Nie mielismy w planach zwiedzac Göteborga wiec przejechalismy go szukajac nieszczesnego salonu Audi.Dzieki temu jednak, cos niecos zobaczylismy.
No coz, nic nie znalezlismy.Trudno.Jedziemy dalej z ta cholerna migajaca lampka.Moze Grzegorz nam pomoze.Ale do niego jeszcze kawal drogi.Tylko jakies 1000 km - do Bergen.Zobaczymy.Jedziemy dalej.

bogmar
bogmar - 2010-07-18 20:41
W Geteborgu też byliśmy ale o 3:00 w nocy i niewiele zobaczyliśmy.

Rodzinka Kozlik
Zdobywamy Swiat.