Geoblog.pl    mirka66    Podróże    <b> Krotkie wycieczki po Niemczech oraz Holandii i Belgii (od emigracji w 2003r. do chwili obecnej). </b>    Zimny Siegburg.
2016

Zimny Siegburg.

Niemcy
Niemcy, Siegburg

Siegburg jest miastem powiatowym i centrum administracyjnym okręgu Rhein-Sieg w dzielnicy Kolonii. Znajduje się w południowej części Nadrenii Północnej-Westfalii .Siegburg lezy około 8 km na wschód od Renu u ujścia Agger . Ograniczon od wschodu przez wyżyny Bergisch Land and Siedmiu Góry. Siegburg warto odwiedzić . Tradycyjne, tętniące życiem miasto u podnóża wzgórza Michaelsberg oferuje swoim gościom oprócz licznych zabytków zróżnicowany program dla każdego roszczenia.Kazdy znajdzie tutaj cos dla siebie.Kultura,rekreacja i kulinaria sa tutaj na bardzo wysokim poziomie.

............
Nasza wycieczka do tego miasta byla bardzo krotka.Pogoda tez niedopisala , bo bylo bardzo zimno.
Moj maz poszedl zalatwiac swoje sprawy , a ja pospacerowalam sobie z psem po miescie.
Miasto jest bardzo interesujace.Kiedys wroce tu i to napewno latem.

BPE
BPE - 2017-05-05 10:45
uroczo .......

pamar
pamar - 2017-05-06 16:44
Latem z pewnością będzie jeszcze piękniej!

Rodzinka Kozlik
Zdobywamy Swiat.